Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą (30.06.2019)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie festynu parafialnego. Radzie parafialnej, p. Krzysztofowi Witkowskiemu za nagłośnienie, rozstawienie sceny, prowadzenie programu; p. Barbarze Wierzbowskiej za koncert i przekazanie obrazu na aukcję, Delicpol, Transformarts Pracownia Artystyczna Aneta Szoltis-Mencina, za przekazane na aukcje obrazy, wszystkim, którzy przekazali na aukcję i cegiełki swoje rzeczy.
  2. Dzisiaj w naszym Sanktuarium odpust. Plan jest wywieszony w gablocie i na drzwiach.
  3. Nabożeństwa lipcowe (litania do Krwi Chrystusa) po Mszy wieczornej.
  4. Zapraszamy na wakacyjny wyjazd z Misjonarza oraz Kasperiańskie Dni Młodych. Informacje na ulotkach.
  5. Zapowiedzi:
  6. 1. Adrian Wolbiś – kawaler z naszej parafii i Karolina Well – panna z parafii św. Jakuba Apostoła w Krzepicach
  7. 2. Marek Piotr Czaja – kawaler z naszej parafii i Anna Maria Mikuta panna z parafii św. Barbary w Częstochowie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakieś przeszkody jest zobowiązany do powiadomienia swojego proboszcza