Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (3.07.2022)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 modlimy się dziesiątka różańca. Prowadzi 1 róża.

2. W lipcu modlimy się litanią do krwi Chrystusa w niedzielę po Mszy o godz. 9.00 a w tygodniu po Mszy o godz. 17.30.

3. Zapraszamy na pielgrzymkę z Warszawy do Częstochowy. Wyjazd do Warszawy jest 5 sierpnia. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Trębski – nasz parafianin i Oliwia Tkaczyk – z Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (4.07) O nawrócenie dla Nadii i dary Ducha Świętego

Wtorek (5.07) O zdrowie i podjęcie dobrej decyzji dla Agaty

Środa (6.07) O błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki i jej rodziny

Czwartek (7.07) Za Halinę Ewę Świącik z okazji imienin