Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą (26.06.2022)

1. Dzisiaj obchodzimy odpust Sanktuarium Krwi Chrystusa. Uroczysta Msza Święta na schodach budującego się kościoła będzie o  godz. 11.00. O godz. 14.30 Dróżki Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium.

2. W środę jest Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.

3. W piątek jest pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po Mszy będzie nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja do godz. 19.00.

4. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec wynagradzający za grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

5. W niedziele o godz. 8.40 wypominki za zmarłych.

6. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00 modlitwa dziesiątką różańca. Prowadzi 1 róża.

7. Do końca czerwca modlili się litanią do Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo jest po Mszy o godz. 9.00 a w tygodniu po Mszy o 17.30. W lipcu w tych samych momentach będziemy się modli do krwi Chrystusa przed odsłoniętą relikwią.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Trębski – nasz parafianin i Oliwia Tkaczyk – z Parafii św. Urszuli Leduchowskiej w Częstochowie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (27.06) Z okazji 30 rocznicy ślubu Piotra i Małgorzaty z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże na dalszą drogę życia

Wtorek (28.06)

Środa (29.06) Z okazji 31 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie

Czwartek (30.06) Za Ś.P. Emilię i Aleksandra Szmidla