Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą (21.07.2024)

1. Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca. O godz. 14.30 zapraszamy na Dróżki – różaniec do krwi Chrystusa wokół Sanktuarium oraz na dodatkową Mszę ku czci krwi Chrystusa o godz. 16.00 w „nowym kościele”.

2. W poniedziałek od godz. 16.00 młodzież z naszej Parafii będzie myła samochody zbierając na wakacyjne wyjazdy.

3. W czwartek, w dzień wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców po nabożeństwie o godz. 18.30 będzie poświęcenie pojazdów.

4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

5. Lipiec jest poświęcony krwi Chrystusa. Przez cały miesiąc, w dni powszednie będziemy głosić kazania pogłębiające duchowość krwi Chrystusa. Nabożeństwo lipcowe będzie w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, a w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

6. Młodych (od 14 lat w górę) zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych w dniach 25 – 28 lipca. Więcej informacji na stronie kaspersi.odkupieni.pl

7. Zapraszamy na pielgrzymkę z Warszawy do Częstochowy (6-14.08) z duchową opieką Misjonarzy Krwi Chrystusa.

8. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin i narzeczonych „Mężczyzną i niewiastą ich stworzył” w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 23 – 25 sierpnia.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sandomierza, Zamościa, Lublina w dniach 13 – 15 września. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Beata Rafalska – panna z Parafii Św. Nepomucena w Bytomiu i Łukasz Dłubała – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza

Poniedziałek (22.07)

Za Ś.P. Andrzeja Atamana

Wtorek (23.07)