Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą (30.06.2024)

1. Witamy w naszej wspólnocie ks. Jana Piotra Stankowskiego, neoprezbitera. Będzie on pomagał w duszpasterstwie w Sanktuarium i Parafii.

2. Dzisiaj w naszym Sanktuarium świętujemy Uroczystość Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Zapraszamy na koncert zespołu IHS z Lublina o godz. 10.00, na Mszę odpustową o godz. 11.00 oraz na różaniec wokół Sanktuarium tzw. Dróżki o godz. 14.30.

3. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

4. W sobotę o godz. 8.00 będzie Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec w intencji wynagradzającej za grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 będziemy modlić się dziesiątką różańca. Proszę o prowadzenie 1 różę.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 odwiedzimy chorych.

8. Miesiąc lipiec jest poświęcony krwi Chrystusa. Przez cały miesiąc, w dni powszednie będziemy głosić kazania pogłębiające duchowość krwi Chrystusa.

9. Nabożeństwo czerwcowe, a dalej lipcowe w niedzielę i uroczystości jest po Mszy o godz. 9.00, a w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

10. Zapraszamy młodych na spływ kajakowy rzeką Wartą od 8 do 11 lipca.

11. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 17 – 21 lipca. Można w tym czasie nocować w domu rekolekcyjnym, pod namiotami na terenie Sanktuarium lub dochodzić z domu. W trakcie spotkań małżeńskich równolegle będzie program dla dzieci.

12. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin i narzeczonych „Mężczyzną i niewiastą ich stworzył” w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 23 – 25 sierpnia.

13. Młodych (od 14 lat w górę) zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych w dniach 25 – 28 lipca. Więcej informacji na stronie kaspersi.odkupieni.pl

14. Zapraszamy na pielgrzymkę z Warszawy do Częstochowy (6-14.08) z duchową opieką Misjonarzy Krwi Chrystusa.

15. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sandomierza, Zamościa, Lublina w dniach 13 – 15 września. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Klaudia Radecka – panna z Parafii Wniebowzięcia NMP w Mstowie i Felipe Fernandes – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza

Poniedziałek (1.07)

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla s. Joanny Borowieckiej

Wtorek (2.07)