Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą (24.09.2023)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkania małżeńskie. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkania dotyczą wychowania dzieci, komunikowania z małżonkiem, życia w rodzinie. Spotkanie potrwa półtorej godziny.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 będzie pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

3. W piątek jest święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszamy na Mszę o godz. 17.30.

4. W sobotę w trakcie Mszy o godz. 12.00 nasz seminarzysta Jan Piotr Stankowski złoży inkorporację definitywną i zostanie na stałe włączony do naszego Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

5. Zapraszamy dzieci w sobotę o godz. 16.00 do domu parafialnym na próbę śpiewu dziecięcego zespołu, który w przyszłą niedzielę pomoże nam się modlić podczas Mszy o godz. 11.00.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. W różach wymiana tajemnic.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11.00 będzie poświecenie różańców dzieci które przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej Parafii.

9. W zakrystii można wziąć kartki, aby zapisać dzieci do I Komunii oraz dla młodzieży chcącej przygotować się do sakramentu bierzmowania.

Poniedziałek (25.09) Za Ś.P. Aleksandra Markowskiego

Wtorek (26.09) Za Ś.P. Aleksandra Markowskiego