Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą (30.09.2018)

  1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy wspólnotę Neokatechumenalną. Od poniedziałku rozpoczną się katechezy, które będą odbywały się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  2. We wtorek spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 18.30.
  3. W piątek odwiedziny chorych od 9.30 i spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.
  4. Za tydzień podczas Mszy o godzinie 11.00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Msza Święta o godz. 11.00 będzie z udziałem dzieci.
  5. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic. Wszystkich członków obu róż zapraszam bezpośrednio po zakończeniu modlitwy na kawę i ciastko do domu rekolekcyjnego.
  6. Dzisiaj taca przeznaczona na budowę kościoła. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  7. W zakrystii mogą zgłaszać się uczniowie klas ósmych, którzy w naszej parafii chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania.
  8. W październiku modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy różaniec będzie po Mszy.
  9. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  10. Kochani, z serca zapraszamy na rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, które odbędą się 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych. W planie Msza Święta, Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty, i niespodzianki dla uczestników. W spotkaniu weźmie udział kilkunastu prelegentów, osób znanych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej relacji z Bogiem. Słowo świadectwa skierują do obecnych tacy goście jak: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, o. Szustak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Maleo Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 2 października. Koszty wyjazdu na spotkanie młodych (autokar, bilety na stadion narodowy) pokrywa nasze Zgromadzenie Misjonarzy Krwi Chrystusa. Zachęcamy wszystkich młodych do wzięcia udziału w jednym z największych wydarzeń dla młodych ludzi tej jesieni
Bookmark the permalink.

Comments are closed.