Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą (7.10.2018)

1. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic. Wszystkich członków obu róż zapraszam bezpośrednio po zakończeniu modlitwy na kawę i ciastko do domu rekolekcyjnego.
  3. Podczas Mszy o godzinie 11.00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 2345 zł.
  5. Do 21 października w zakrystii mogą zgłaszać się uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy w naszej parafii chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania.
  6. W październiku modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy różaniec będzie po Mszy. Różaniec we wtorek prowadzą kandydaci do bierzmowania.
  7. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.