Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą (14.10.2018)

1. Za tydzień obchodzimy odpust patrona naszej parafii – świętego Kaspra. Msza odpustowa jest o godzinie 11.00.
  2. Podczas Mszy dwóch ministrantów zostanie ustanowionych lektorami, czterech kandydatów zostanie ministrantami oraz przyjmiemy do grona Służby Liturgicznej dwóch kandydatów.
  3. Po Mszy zapraszamy na koncert muzyki klasycznej.
  4. Po koncercie zapraszamy na kawę i ciastko. Każda rodzina dostanie prezent – Kalendarz ze zdjęciami z 20 lat Parafii.
  5. Od wtorku na stronie internetowej parafii będzie jeden krótki film o św. Kasprze
  6. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Do puszek są zbierane ofiary na edukację ubogiej młodzieży.
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek o 18.15.
  8. W czwartek zapraszam na imieninową kawę na plebanię.
  9. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  10. Konkurs plastyczny „Mój święty”. Na pracę czekamy do 31.10.
  11. Zapraszamy do róży różańcowej.
  12. Do 21 października w zakrystii mogą zgłaszać się uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy w naszej parafii chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania.
  13. W październiku modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy różaniec będzie po Mszy. Różaniec we wtorek prowadzą kandydaci do bierzmowania.
  14. W sobotę obowiązkowa zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 11.00.
  15. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Za zmarłych z parafii modlimy się we wszystkie niedziele listopada.
  16. Naklejki dla dzieci w zakrystii.