Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą (22.10.2017)

1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 obchodzimy uroczystość patrona parafii – św. Kaspra del Bufalo. Przyrzeczenia złoży nowa Rada Parafialna. Taca jest w całości przeznaczona na budowę kościoła (na schody w prezbiterium).
  2. Dzisiaj pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów i ich rodziców o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.
  3. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  4. Za tydzień po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  5. W zeszłym tygodniu na Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 1401 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W zeszłym tygodniu podczas mszy było 357 osób nie licząc dzieci do 7 lat.
  7. Na końcu kościoła leżą kartki na wypominki.
  8. Zapraszamy chętnych do włączenia się w jasełka parafialne. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Więcej informacji w zakrystii.
  9. Co czwartek o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną.
  10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  11. Przez cały miesiąc październik modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy będzie to po Mszy. Zapraszamy, aby przynosić na różaniec konkretne intencje, w których chcecie się z nami modlić.