Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą (29.10.2017)

1. Dziękuję za zeszłotygodniowe zaangażowanie w życie parafii: panu Janowi Mroczkowi i męskiemu chórowi za oprawę muzyczną, wszystkim za ofiary złożone na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 2531 złotych.
  2. Dzisiaj po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców.
  3. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  4. 1 Listopada w środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Od 1 do 8 listopada można każdego dnia zyskać odpust zupełny za odwiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  5. W czwartek Wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godzinie 9.00 i 17.30. O 17.00 modlitwa „wypominkowa”.
  6. W piątek odwiedziny chorych od 9.30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  7. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
    Intencja: Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.
  8. Zapraszamy chętnych do włączenia się w jasełka parafialne. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Więcej informacji w zakrystii.
  9. Co czwartek o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną.
  10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  11. Do końca miesiąca października modlimy się na różańcu o godzinie 17.00. Przez listopad modlimy się za zmarłych podczas tzw. wypominków w tygodniu o godzinie 17.00, a w niedzielę o 17.30. Na końcu kościoła leżą kartki na wypominki.
  12. Intencje mszalne:
  • 30.10 Poniedziałek: O dobrą operację dla Radosława
  • 31.10 Wtorek:
  • 01.11 Środa:
  • 9.00 – 1) Za parafian
  • 11.00 – 1) W int. Leona w 7. rocznicę urodzin, o błogosławieństwo Boże
    2) Za ś.p. Monikę Walewską
  • 18.00 – 1) Za ś.p. Józefę Majcherowską
    (int od syna Cezarego z żoną i dziećmi)
  • 02.11 Czwartek: Za ś.p. Mariana Sokolińskiego (int. od rodz. Belof)
  • 03.11 Piątek: Za ś.p. Helenę Karpik w 3. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Karpików i Remiszewskich
  • 04.11 Sobota: Za ś.p. Marię i Kazimierza Kmita, za ś.p. Stanisławę i Józefa Gazda, za ś.p. Henryka Strzelczyk