Ogłoszenia parafialne na XXX niedzielę zwykłą (25.10.2015)

 1. Mamy miesiąc październik. Miesiąc poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie do soboty włącznie o godz. 17.00; dzisiaj o godz. 17.30.
 2. W przyszłym tygodniu w niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym Kościele będą tylko przed południem o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy Świętej na wieczór. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w procesjach na cmentarzach.
 3. 2 listopada Dzień Zaduszny. W tym dniu każdy kapłan może odprawić trzy Msze Święte. Jedną według własnej intencji, drugą za wszystkich wiernych zmarłych i trzecią według intencji Papieża. W Kościele będą dwie Msze Święte o godz. 8.00 i 17.30.
 4. Od przyszłej niedzieli do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
 5. W środę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 6. Zapraszamy młodzież na spotkania grupy młodzieżowej. Na tych spotkaniach pragniemy przygotować się na Światowe Dni Młodzieży w 2016r. Te spotkania odbędą się w naszym domu Św. Wawrzyńca w dniach: dzisiaj o godz. 19.00 i 8 listopada o godz. 12.00 (poprowadzą je ks. Łukasz i ks. Marcin). Spotkania te są adresowane szczególnie dla młodzieży od III klasy gimnazjum i wzwyż.
 7. Bardzo prosimy, aby zgłaszali się chętni, którzy chcieliby przyjąć w swoich domach młodzież, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży.
 8. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
 9. Na stoliku z tyłu Kościoła leżą formularze do wpisywania imion zmarłych, których chcemy polecać Bogu podczas wypominków. Wypominki z parafii będą wyczytywane w każdą niedzielę o godz. 17.30. Ale w przyszłą niedzielę wypominki będą czytane o godz. 8.45.
 10. Bardzo prosimy, aby młodzież, która chciałaby przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapisywała się w zakrystii. Pierwsze spotkanie dla tej młodzieży będzie 15 listopada po Mszy Świętej o godz. 11.00.
 11. Intencje Mszalne:
 • 26.10 Poniedziałek: W int. Konrada
 • 27.10 Wtorek:
  1. W dniu urodzin z podziękowaniem za miniony rok,  z prośbą o łaskę zdrowia, o opiekę Bożą i Boże błogosławieństwo dla Barbary i jej rodziny
  2. W int. Konrada
 • 28.10 Środa: W int. Konrada
 • 29.10 Czwartek:
  1. W intencji Piotra za wstawiennictwem św. Kaspra o wszelkie potrzebne łaski dla niego i o rozeznanie życiowego powołania
  2 W int. Konrada
 • 30.10 Piątek: W int. Konrada
 • 31.10 Sobota:
  1. W int. Szymona Rurarz z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski
  2. Gregorianka
 • 01.11 Niedziela:
  9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  11.00 – W int. Konrada
Bookmark the permalink.

Comments are closed.