Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wszystkich Świętych (01.11.2015)

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym Kościele są tylko przed południem o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy Świętej na wieczór. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w procesjach na cmentarzach.
  2. 2 listopada Dzień Zaduszny. W tym dniu każdy kapłan może odprawić trzy Msze Święte. Jedną według własnej intencji, drugą za wszystkich wiernych zmarłych i trzecią według intencji Papieża. W Kościele będą dwie Msze Święte o godz. 8.00 i 17.30.
  3. Od dzisiaj do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  4. Na stoliku z tyłu Kościoła leżą formularze do wpisywania imion zmarłych, których chcemy polecać Bogu podczas wypominków. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się przez cały listopad. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 17.30. Wypominki z parafii będą wyczytywane jutro i w każdą niedzielę.
  5. W środę – Wspomnienie Świętego Karola Boromeusza – Biskupa.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedzę chorych od godz. 9.00; Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  8. Zapraszamy młodzież na spotkania grupy młodzieżowej. Na tych spotkaniach pragniemy przygotować się na Światowe Dni Młodzieży w 2016r. Następne spotkanie odbędzie się w naszym domu Św. Wawrzyńca 8 listopada o godz. 12.00 (poprowadzą je ks. Łukasz i ks. Marcin). Spotkania te są adresowane szczególnie dla młodzieży od III klasy gimnazjum i wzwyż.
  9. Bardzo prosimy, aby zgłaszali się chętni, którzy chcieliby przyjąć w swoich domach młodzież, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży.
  10. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  11. Bardzo prosimy, aby młodzież, która chciałaby przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapisywała się w zakrystii. Pierwsze spotkanie dla tej młodzieży będzie 15 listopada po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • 02.11 Poniedziałek: W int. Konrada
  • 03.11 Wtorek: W int. Konrada
  • 04.11 Środa: W int. Konrada
  • 05.11 Czwartek: W intencji mamy o szybki powrót do zdrowia (int. od córki Marty i wnuczki Maji)