Ogłoszenia parafialne na XXXII niedzielę zwykłą (08.11.2015)

1. 9 listopada, w poniedziałek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą Rzymu, „matką i głową wszystkich kościołów świata”. Polecajmy w sposób szczególny w tym dniu w swoich modlitwach Papieża Franciszka.
  2. W środę, 11 listopada przypada święto Niepodległości Polski (1918). Pamiętajmy w tym dniu o wywieszeniu flagi narodowej.
  3. Do dzisiaj można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  4. Na stoliku z tyłu Kościoła leżą formularze do wpisywania imion zmarłych, których chcemy polecać Bogu podczas wypominków. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się przez cały listopad. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 17.30. Wypominki z parafii są wyczytywane w każdą niedzielę.
  5. Przyszła niedziela będzie trzecią niedzielą w miesiącu listopadzie. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz.16.00.
  6. Zapraszamy młodzież na spotkania grupy młodzieżowej. Na tych spotkaniach pragniemy przygotować się na Światowe Dni Młodzieży w 2016r. Następne spotkanie odbędzie się w naszym domu Św. Wawrzyńca 8 listopada o godz. 12.00 (poprowadzą je ks. Łukasz i ks. Marcin). Spotkania te są adresowane szczególnie dla młodzieży od III klasy gimnazjum i wzwyż.
  7. Bardzo prosimy, aby zgłaszali się chętni, którzy chcieliby przyjąć w swoich domach młodzież, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży.
  8. Bardzo prosimy, aby młodzież, która chciałaby przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapisywała się w zakrystii. Pierwsze spotkanie dla tej młodzieży będzie 15 listopada po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  9. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  • 09.11 Poniedziałek:
  • 10.11 Wtorek:
  • 11.11 Środa: O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Karola z okazji 19 rocznicy urodzin
  • 12.11 Czwartek:
  • 13.11 Piątek:
  • 14.11 Sobota:
    9.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski dla rodziny Skrzeszowskich
    11.00 – Chrzcielna
    11.00 – Za śp. Henryka Szettel i Za zmarłych z rodziny Chętkowskich
    16.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski dla pani Małgosi Grot i całej jej rodziny (int. od grupy)
    18.00 –