Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą (6.10.2019)

 1. Zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
 2. Przez cały październik modlimy się różańcem przed Mszą wieczorną w tygodniu o 17.00, a w niedzielę o 17.30. Wyjątkiem jest piątek kiedy różaniec będzie po Mszy Świętej.
 3. We wtorek o 18.30 spotkanie grupy 2 kandydatów do bierzmowania.
 4. W sobotę spotkanie dla lektorów o godz. 11.00 dla ministrantów i kandydatów o 11.30.
 5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11.00 poświęcimy różańce dzieci pierwszokomunijnych. Proszę, aby je przynieść do zakrystii 10 minut przed Mszą.
 6. Po Mszy o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 w domu parafialnym spotkanie dla rodziców młodzieży rozpoczynającej przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 8. W przyszłą niedzielę z okazji XIX Dnia Papieskiego zbiórka do puszek na ubogą, acz zdolną młodzież.
 9. Z okazji zbliżającej się Uroczystości Św. Kaspra – patrona parafii konkurs plastyczny na wizerunek Świętego. Prace można przynosić do niedzieli 20 października. Dla uczestników nagrody.
 10. 20 października po Mszy o godzinie 11.00 i 16.00 odbędą się koncerty charytatywne ze zbiórką do puszek. Będą grali uczniowie Szkół Suzuki na skrzypcach i wiolonczelach oraz ich nauczyciele zarówno z Częstochowy jak i całej Polski. Celem jest pomoc pani Elżbiecie Węgrzyn – znakomitej skrzypaczce. Dzięki jej staraniom w Polsce kwitnie nauczanie gry na skrzypcach i altówce tzw. metodą języka ojczystego. Niestety ze względu na walkę z nowotworem musiała zamknąć swoją szkołę i znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Zbieramy fundusze po to by pomóc w leczeniu, zakupienia leków, jak i w codziennym funkcjonowaniu.
 11. W zakrystii dla dzieci książeczki w które, będziecie mogły wklejać co tydzień naklejki.
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. W zeszłym tygodniu uzbieraliśmy 2220 zł.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.