Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą (8.10.2017)

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii katechistów wspólnoty Neokatechumenalnej. Serdecznie zapraszam na katechezy w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
 2. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie grupy obu grup przygotowującej się do bierzmowania.
 3. Dzisiaj jest ostatni dzień na zgłaszanie kandydatów do Rady Parafialnej.
 4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Dodatkowa Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godzinie 16.00. Wcześniej różaniec do Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium. Podczas Mszy oficjalnie roczną formację specjalną tzw. „nowicjatu” rozpocznie Piotr Stankowski.
 5. Za tydzień liczenie wiernych.
 6. Za tydzień zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania w wieku od 2 klasy gimnazjum i starszych. Aby zapisać się na kurs, należy odebrać deklaracje zgłoszeniowe w zakrystii i wypełnione przynieść do 15 października 2017 do zakrystii. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów i ich rodziców 22 października 2017 r., o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.
 8. Zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną. Spotkania co czwartek o godz. 20.00 w Domu Rekolekcyjnym św. Wawrzyńca.
 9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
 10. Przez cały miesiąc październik modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy będzie to po Mszy. Zapraszamy, aby przynosić na różaniec konkretne intencje, w których chcecie się z nami modlić.
 11. 21 października obchodzimy odpust parafialny. Z okazji uroczystości świętego Kaspra zapraszamy w sobotę na godzinę 16.00 do Domu Rekolekcyjnego na zabawę dla dzieci, która poprowadzi zespół, który grał zeszłej niedzieli podczas Mszy o godzinie 11.00. Dla młodzieży i dorosłych zapraszamy na projekcję filmu o św. Kasprze i gry planszowe.
 12. Intencje Mszalne:
 • 09.10 Poniedziałek: 1) Ku czci Pana Jezusa niewinnie uwięzionego i jego cierpień, z prośbą aby zostały zniszczone dzieła diabła w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
  2) Za s. Franciszkę Wilk o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. w powołaniu zakonnym, o łaskę zdrowia za wstawiennictwem Maryi Matki Bożej Królowej Przenajdroższej Krwi.
 • 10.10 Wtorek: 1) Ku czci Pana Jezusa niewinnie sądzonego i skazanego przez niesprawiedliwy wyrok, z prośbą aby zostały zniszczone dzieła szatana w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
  2) Za s. Wacławę (Zmartwychwstankę) o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. w powołaniu zakonnym, o łaskę zdrowia za wstawiennictwem Maryi Matki Bożej Królowej Przenajdroższej Krwi.
 • 11.10 Środa: 1) Ku czci Pana Jezusa wyszydzonego przez całe Jego życie, a szczególnie w Jego bolesnej męce i na drzewie krzyża swej śmierci, aby zostały zniszczone dzieła szatana w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
 • 12.10 Czwartek: 1) Ku czci Pana Jezusa zmarłego okrytego ranami, ogołoconego, konającego na drzewie krzyża swej śmierci, z prośbą aby zostały zniszczone dzieła szatana w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
  2) Za zmarłego pana Piechowicz
 • 13.10 Piątek: 1) Ku czci Pana Jezusa zmarłego, Jego pogrzebu, z prośbą aby zostały zniszczone dzieła szatana w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
  2) Za ś.p. Władysława i Alicję Lisieckich
 • 14.10 Sobota:
  1) Ku czci zmartwychwstałego i uwielbionego Pana Jezusa, z prośbą aby zostały zniszczone dzieła szatana w życiu Jacka i jego rodziny, a Pan Bóg w jego życiu był na pierwszym miejscu.
  2) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego (int. od rodz. Walewskich)
 • 15.10 Niedziela:
  9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2) Za parafian
  11.00 – 1) Za ś.p. Lidię Szopa w 4. roczn. śmierci (int. od męża)
  2) Za ś.p. Krystynę i Antoniego Norman
  16.00 – Za pielgrzymów
  18.00 – 1) Za ś.p. Urszulę Janas (int. od córek)
  2) Za ś.p. Józefę Majcherowską (int. od Swetów Służałków)
Bookmark the permalink.

Comments are closed.