Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą (23.10.2022)

1. Dzisiaj obchodzimy odpust parafialny związany ze wspomnieniem św. Kaspra del Bufalo – założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

2. Po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dla par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkania dotyczą wychowania dzieci, komunikowania z małżonkiem, życia w rodzinie. Spotkanie potrwa 1,5 godziny.

3. Dzisiaj przeżywamy w Kościele niedzielę misyjną. Z tej okazji po każdej Mszy zapraszamy do kawiarenki znajdującej się w Domu Rekolekcyjnym, gdzie będziemy mogli zobaczyć wystawę zdjęć z wszystkich krajów, w których pracujemy jako Misjonarze Krwi Chrystusa. Będzie można napić się dobrej kawy, zjeść deser, a młodzieży będzie zbierać pieniądze na przeszłoroczne Światowe Dni Młodych w Lizbonie.

4. Na końcu kościoła można wziąć kartki na wypominki. Za wpisanych zmarłych będziemy się modlić we wszystkie niedziele listopada oraz w pierwsze niedziele każdego miesiąca.

5. W październiku modlimy się różańcem prosząc Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W tygodniu modlimy się po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

6. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

7. Dziękujemy za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Ofiarowaliście 1318 zł. Bóg zapłać.

Poniedziałek (24.10)

Wtorek (25.10) Za Jana i Małgorzatę z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa

Środa (26.10)

Czwartek (27.10)