Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą (16.10.2022)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się 2 spotkanie przed wyjazdem młodych na Światowe Dni Młodych do Lizbony.

3. We wtorek zapraszamy dzieci i rodziców na modlitwę różańcową o godz. 18.00. Tego dnia na całym świecie dzieci będą modliły się o pokój i jedność.

4. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na różaniec.

5. W piątek – we wspomnienie św. Kaspra del Bufalo – zapraszamy parafian oraz gości na spektakl „Ten dziwak Kasper”. Zaczynamy o godz. 19.00 na auli Domu Misyjnego.

6. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka lektorów i ministrantów.

7. Za tydzień Msza o godz. 11.00 będzie odpustem naszej Parafii związanym ze wspomnieniem św. Kaspra del Bufalo.

8. Po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dla par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkania dotyczą wychowania dzieci, komunikowania z małżonkiem, życia w rodzinie. Spotkanie potrwa 1,5 godziny.

9. W przyszłą niedzielę przeżywamy w Kościele niedzielę misyjną. Z tej okazji po każdej Mszy zapraszamy do kawiarenki znajdującej się w Domu Rekolekcyjnym, gdzie będziemy mogli zobaczyć wystawę zdjęć z wszystkich krajów, w których pracujemy jako Misjonarze Krwi Chrystusa. Będzie można napić się dobrej kawy, zjeść deser, a ofiary za to złożone będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na przeszłoroczne Światowe Dni Młodych w Lizbonie.

10. Na końcu kościoła można wziąć kartki na wypominki. Za wpisanych zmarłych będziemy się modlić we wszystkie niedziele listopada oraz w pierwsze niedziele każdego miesiąca.

11. W październiku modlimy się różańcem prosząc Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W tygodniu modlimy się po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

Poniedziałek (17.10) Za Ś.P. Alicję i Zbigniewa Siatkowskich o życie wieczne

Wtorek (18.10)