Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą (9.10.2022)

1. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na różaniec.

2. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka lektorów i ministrantów.

3. Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.

4. Za tydzień po Mszy o godz. 18.00 zapraszamy na drugie spotkanie przed wyjazdem na Światowe Dni Młodych.

5. We wtorek 18 października zapraszamy dzieci i rodziców na modlitwę różańcową o godz. 18.00. Tego dnia na całym świecie dzieci będą modliły się o pokój i jedność.

6. W piątek 21 października – we wspomnienie św. Kaspra del Bufalo – zapraszamy parafian oraz gości na spektakl „Ten dziwak Kasper”. Zaczynamy o godz. 19.00 na auli Domu Misyjnego.

7. (Oferta dla młodzieży) W każdą drugą sobotę miesiąca wyruszamy z Częstochowy, aby wejść na jeden ze szczytów należących do Korony Gór Polskich. W drodze będziemy mieli okazję do rozmowy, modlitwy, rozeznawania swoich małych i większych wyborów. Najbliższe terminy: 12 listopad, 10 grudzień, 14 styczeń, 11 marzec, 15 kwiecień, 13 maj, 10 czerwiec.

8. Na końcu kościoła można wziąć kartki na wypominki. Za wpisanych zmarłych będziemy się modlić we wszystkie niedziele listopada oraz w pierwsze niedziele każdego miesiąca.

9. W październiku modlimy się różańcem prosząc Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W tygodniu modlimy się po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

Poniedziałek (10.10) Za Ś.P. Stanisława Kazimierza Iwuć

Wtorek (11.10) Dziękczynno-błagalna za przyczyną krwi Chrystusa, z podziękowaniem oraz prośbą o potrzebne łaski dla Urszuli, Józefa , Grzegorza, Andrzeja, Moniki, z rodzinami

Środa (12.10) Za Ś.P. Jadwigę i Eugeniusza Kurek; Wandę Lenoks

Czwartek (13.10) O zdrowie dla Anieli Haczela oraz dla Laury, Dawida, Patrycji i Andrzeja Rutkowskich