Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą (2.10.2022)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 różaniec. Prowadzi 2 róża.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.

3. Dziękuję zespołowi, który dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 pomagał w modlitwie. W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16.00 zapraszamy na próbę śpiewu przed niedzielną mszą.

4. W piątek od godz. 10.00 odwiedziny chorych. Od godz. 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa.

5. W piątek (wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej) po różańcu zapraszam róże różańcowe na kawę i ciastko do domu parafialnego.

6. W piątek o godz. 19.00 zapraszamy młodych, którzy chcieliby się zaangażować w wolontariat: pomoc bezdomnym w Częstochowie, bezdomnym u sióstr Misjonarek Miłości od Matki Teresy z Kalkuty i inne dzieła charytatywne organizowane przez naszą parafię.

7. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka lektorów i ministrantów.

8. W sobotę o godz. 15.00 spotkanie grupy teatralnej. Zapraszamy chętnych spróbowania swoich sił w amatorskim teatrze.

9. W sobotę o godz. 18.30 adoracja dla małżeństw.

10. (Oferta dla młodzieży) W każdą drugą sobotę miesiąca wyruszamy z Częstochowy, aby wejść na jeden ze szczytów należących do Korony Gór Polskich. W drodze będziemy mieli okazję do rozmowy, modlitwy, rozeznawania swoich małych i większych wyborów. Najbliższe terminy: 12 listopad, 10 grudzień, 14 styczeń, 11 marzec, 15 kwiecień, 13 maj, 10 czerwiec.

11. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11.00 zostaną poświęcone różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

12. W niedzielę o godz. 13.00 zapraszamy młodych do wolontariatu. O tej godzinie wyjeżdżamy do Katowic, aby o 14.00 być na Mszy z bezdomnymi, a po niej żeby pomagać przy posiłkach.

13. W październiku modlimy się różańcem prosząc Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W tygodniu modlimy się po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

14. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Ofiarowaliście 3863 zł.