Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą (25.09.2022)

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkania dotyczą wychowania dzieci, komunikowania z małżonkiem, życia w rodzinie. Spotkanie potrwa 1,5 godziny z czasem na kawą i herbatę włącznie.

3. Dzisiaj mija termin zapisywania dzieci do I Komunii oraz młodzieży do sakramentu bierzmowania.

4. Dzisiaj po Mszy o godzinie 18.00 jest pierwsze spotkanie dla młodzieży (od 16 do 30 lat) chcącej w przyszłym roku pojechać na Światowe Dni Młodych do Lizbony.

5. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec wynagradzający za grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

6. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka lektorów i ministrantów.

7. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na próbę śpiewu dla dzieci i dorosłych przed niedzielną Mszą o godz. 11.00 na której w modlitwie będzie pomagać zespół muzyczny.

8. W niedzielę o godz. 8.40 modlimy się za zmarłych.

9. Po Mszy o godz. 9.00 różaniec, który poprowadzi róża 2.

10. W październiku modlimy się różańcem prosząc Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W tygodniu modlimy się po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

11. Zapraszamy osoby, które chciałyby dołączyć do parafialnego teatru. Więcej informacji w zakrystii.

Poniedziałek (26.09) Za Ś.P. Mariusza Siulczyńskiego (od Arka i Magdy Borowieckich z rodziną)

Wtorek (27.09) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla Arkadiusza, Olgi, Leny, Nataszy, Tatiany Beśka

Środa (28.09) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla Wioletty i Pauliny

Czwartek (29.09) Za Ś.P. Mariusza Siulczyńskiego (od przyjaciół i Ani)