Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą (18.09.2022)

1. Za tydzień Msza o godz. 11.00 będzie w intencji rodzin. Podczas Mszy będzie kazanie z udziałem dzieci, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, a na zakończenie błogosławieństwo relikwią krwi Chrystusa dla całych rodzin.

Po Mszy zapraszamy na spotkanie dla par. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Spotkania dotyczą wychowania dzieci, komunikowania z małżonkiem, życia w rodzinie. Spotkanie potrwa 1,5 godziny.

Msza w intencji małżeństw oraz spotkania po niej będą w każdą 4 niedzielę miesiąca.

Z kolei w każdą 2 sobotę miesiąca od godz. 18.00 będzie adoracja w intencji małżeństw. Najbliższa będzie 8 października.

2. W niedzielę 25 września po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla chętnych na wyjazd do Lizbony na Światowe Dni Młodych.

3. Do niedzieli 25 września można zapisywać dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej.

4. W zakrystii można otrzymać kartę zgłoszenia kandydata do sakramentu bierzmowania. Wypełnione karty należy przynieść do niedzieli 25 września.

Poniedziałek (19.09) Za Ś.P. Iwonę Krajs (od rodzin Andrzeja i Zbigniewa Kowasz)

Wtorek (20.09) Za Ś.P. Iwonę Krajs (od Jadwigi Bauć z rodziną)

Środa (21.09) Za Ś.P. Iwonę Krajs (od Henryki Skalik z rodziną)

Czwartek (22.09) W 5 rocznicę śmierci Alberta Kwaśnickiego z prośbą o dar nieba