Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (5.11.2023)

1. Dzisiaj o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. Proszę o prowadzenie 1 różę.

3. Jak co tydzień o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie w ramach duszpasterstwa „Nowe bukłaki”.

4. W sobotę zapraszamy młodzież na wyjazd w ramach zdobywania Korony Polskich Gór.

5. W najbliższą niedzielę naszym gościem będzie misjonarka świecka pracująca w Afryce – Agnieszka Nowak. Jest pielęgniarką, od 2021 roku posługiwała w Kamerunie, a obecnie w Republice Demokratycznej Kongo. Wcześniej pracowała jako pielęgniarka na oddziale pulmonologii, niemowlęcym oraz izbie przyjęć w szpitalach w Bielsko-Białej. Pracowała wśród trędowatych w Indiach oraz na wolontariacie w Rumunii, a także jako streetworkerka w Fundacji „Ambulans z Serca – karetka dla bezdomnych” w Warszawie.

12 listopada podzieli się z nami swoim doświadczeniem misyjnym i opowie nam o realizowanych przez siebie projektach, które też będzie można wesprzeć ofiarą serca po każdej z Mszy i w kawiarence, którą będą w naszym domu rekolekcyjnym organizowali harcerze i nasi młodzi z grupy nowe bukłaki.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 wyjeżdżamy do Katowic na wolontariat z bezdomnymi. Projekt jest adresowany do młodych. Zgłoszenia u mnie, ks. Damiana lub pod numerem, który znajduje się na plakacie.

7. Bóg zapłać za zeszłotygodniową tacę na budowę kościoła. Ofiarowaliście 2060 zł.

8. Na końcu kościoła są wyłożone kartki na wypominki.

Poniedziałek (6.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Krygierów)

Wtorek (7.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Słomskich)

Środa (8.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Podlejskich i Halkiewicz)

Czwartek (9.11) Za Ś.P. Wandę Kwaśnicką z okazji rocznicy urodzin oraz za jej rodziców Annę i Jana Drzewieckich z prośbą o dar nieba