Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą (12.11.2023)

1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii misjonarkę świecką pracująca w Afryce – Agnieszka Nowak. Jest pielęgniarką, od 2021 roku posługiwała w Kamerunie, a obecnie w Republice Demokratycznej Kongo. Wcześniej pracowała jako pielęgniarka na oddziale pulmonologii, niemowlęcym oraz izbie przyjęć w szpitalach w Bielsko-Białej. Pracowała wśród trędowatych w Indiach oraz na wolontariacie w Rumunii, a także jako streetworkerka w Fundacji „Ambulans z Serca – karetka dla bezdomnych” w Warszawie.

Podzieli się z nami swoim doświadczeniem misyjnym i opowie nam o realizowanych przez siebie projektach, które też będzie można wesprzeć ofiarą serca po każdej z Mszy i w kawiarence, którą będą w naszym domu rekolekcyjnym organizowali harcerze i nasi młodzi z grupy nowe bukłaki.

2. Dzisiaj o godz. 12.45 wyjeżdżamy do Katowic na wolontariat z bezdomnymi. Projekt jest adresowany do młodych.

3. W sobotę od godz. 10.00 ministranci i lektorzy będą roznosili opłatki na stół wigilijny.

4. Za tydzień jest trzecia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Dróżki – różaniec wokół Sanktuarium o godz. 14.30 i na Mszę ku czci krwi Chrystusa w nowym kościele o 16.00.

5. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 8.30 modlimy się za zmarłych tzw. wypominkami.

6. Zapraszamy młodzież licealną do duszpasterstwa „Nowe bukłaki” w każdą niedzielę o godz. 19.00.

Poniedziałek (13.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Krygierów)

Wtorek (14.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Słomskich)

Środa (15.11) Za Ś.P. Lidię Majewską (od rodziny Podlejskich i Halkiewicz)

Czwartek (16.11) Za Ś.P. Wandę Kwaśnicką z okazji rocznicy urodzin oraz za jej rodziców Annę i Jana Drzewieckich z prośbą o dar nieba