Ogłoszenia parafialne na XXXIII niedzielę zwykłą (13.11.2016)

1. W najbliższą sobotę 19 listopada oraz następną 26 listopada ministranci będą roznosić opłatki na wigilijny stół wraz z planem kolędy. Opłatki będą dostępne także w zakrystii.
  2. W przyszłą niedzielę 20 listopada, po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie ma grupa 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Proszę przynieść indeksy do sprawdzenia.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 zostaną opuszczone obrzędy zakończenia, nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za uczestnictwo w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
  4. W przyszłą niedzielę jest trzecia niedziela listopada. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30, a po niej Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00
  5. Przez cały miesiąc listopad polecamy naszych zmarłych podczas modlitwy wypominkowej w tygodniu o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 17.30.
  6. W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017” rozważania Ewangelii na każdy dzień.
    Wspomnienia liturgiczne: czwartek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, piątek – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, sobota – wsp. bł. Salomei
  8. Intencje mszale
  • 14.11. Poniedziałek Za Ś.P. Zygmunta Zakrzewskiego
  • 15.11 Wtorek Za Ś.P. Zygmunta Zakrzewskiego