Ogłoszenia parafialne na XXXIV niedzielę zwykłą (20.11.2016)

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 zostaną opuszczone obrzędy zakończenia, nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za uczestnictwo w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie ma grupa 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Proszę przynieść indeksy do sprawdzenia.
  3. Dzisiaj jest trzecia niedziela listopada. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30, a po niej Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  4. W sobotę 26 listopada ministranci zaniosą opłatki na wigilijny stół wraz z planem kolędy do rodzin, które nie udało się jeszcze odwiedzić. Opłatki są również do nabycia w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 jest spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz 2 grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  6. Do końca listopada polecamy naszych zmarłych podczas modlitwy wypominkowej w tygodniu o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 17.30.
  7. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017”.
  8. Wspomnienia liturgiczne: Poniedziałek. Wspomnienie ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Wtorek. Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Czwartek. Wspomnienie świętych Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy, męczenników.
  • 21.11 Poniedziałek: Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
  • 22.11 Wtorek: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) W int. Bartka z okazji urodzin
  • 23.11 Środa: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Zygmunta Wyciszkiewicz w 3. roczn. śm. i za zmarłych z rodziny Wyciszkiewicz
  • 24.11 Czwartek: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za parafian
  • 25.11 Piątek: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 26.11 Sobota: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    9.00 – O powrót do zdrowia dla Lucyny Rudek
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    18.00 – 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) Za zmarłych z rodzin Strzeszowskich i Ostrowskich