Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu (27.03.2022)

1. Dziękuję wszystkim obecnym na zeszłotygodniowych spotkaniach o drodze synodalnej. Szczególnie dziękuję panu Mariuszowi Książkowi, który poprowadził te spotkania. Zapraszam do przynoszenia wypełnionych ankiet.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Filip Pięta, Misjonarz Krwi Chrystusa z Łabuniek.

3. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 dla dorosłych i 18.00 dla dzieci.

5. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec w intencji wynagradzającej za grzechy oraz 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

6. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.

6. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na konferencję p. Ewy Nieroba, psycholog dziecięcego, jak rozmawiać z dzieckiem o trudnych przeżyciach: śmierci, cierpieniu, bólu, wojnie.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 8.40 wypominki za zmarłych. Po Mszy o godz. 9.00 modlitwa dziesiątką różańca. Modlitwę prowadzi 1 róża.

8. Zapraszamy do korzystania z codziennej adoracji, która trwa od godz. 18.00 do 19.00, z wyłączeniem czwartku i piątku kiedy rozpoczyna się po nabożeństwach.

9. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu ofiary na pomoc Ukrainie. Ofiarowaliście 840 zł.

10. Można przynosić środki higieny, artykuły chemiczne, żywność w długą datą ważności i zostawiać w kościele w koszy pod figura św. Antoniego.

11. Bóg zapłać za złożone dzisiaj na tacę pieniądze. Są one przeznaczone na budowę kościoła.

12. W piątek 8 kwietnia zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 20.00.

Poniedziałek (28.03) O uzdrowienie duszy i ciała dla Marcina, uzdrowienie z depresji, uratowanie małżeństwa i rodziny przez Najświętszą Krew Pana Jezusa

Wtorek (29.03)

Środa (30.03) Z okazji 29 urodzin Łukasza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dobre wybory życiowe, wzrastanie w wierze i opiekę Matki Bożej

Czwartek (31.03) Za Ś.P. Ilonę Zdunek (od koleżanek z L.O. Medycznego)