Odnowić kościół – spotkanie z o. Barrym Fischerem CPPS oraz promocja jego książki

Wydawnictwo POMOC zaprasza do Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie na spotkanie pt.: „Odnowić Kościół” z autorem o. Barrym Fischerem CPPS oraz na promocje Jego najnowszej książki pt.„Z papieżem Franciszkiem dla odnowy Kościoła”

Barry Fischer były Moderator Generalny Zgromadzenia obecnie mieszka w Salzburgu, w Austrii, gdzie jest Dyrektorem Międzynarodowego Centrum Duchowości Krwi Chrystusa. Często podróżuje po świecie, głosząc rekolekcje, konferencje i prowadząc warsztaty z duchowości.

Zapraszamy w piątek 31 marca o godz. 18.30, do auli w domu rekolekcyjnym św. Wawrzyńca przy Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie