Ogłoszenia parafialne w V Niedzielę Wielkiego Postu (2.04.2017)

1. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
    Intencja na kwiecień: Aby młodzież umiała wielkodusznie odpowiedzieć na swoje powołanie, rozważając poważnie również możliwość poświęcenia się Panu w kapłaństwie lub w życiu konsekrowanym.
  2. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie gr. 1 kandydatów do bierzmowania. Za tydzień spotkanie gr. 2.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30, a spowiedź pierwszopiątkowa od 16.30
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej z Mszy Świętej. O godzinie 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci.
  5. W najbliższy piątek w całej Polsce odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. www.edk.org.pl Jest możliwość zorganizowania wspólnego dojazdu do Leśniewa na godzinę 20.00. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  7. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo do Krwi Chrystusa, w piątek na Drogę Krzyżową, w sobotę na spotkanie z cyklu „Przepoczwarzenie”, w niedzielę na Gorzkie Żale.
  8. Zapraszamy mężczyzn do zaangażowania się w oprawę muzyczną podczas Triduum Paschalnego.
  9. Intencje mszalne:
  • 03.04 Poniedziałek:
    1) Za ks. Adama
  • 04.04 Wtorek: 1) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
    2) Za ś.p. Janinę Sędzielewską (w rocznicę śmierci)
  • 05.04 Środa: 1) Za ś.p. Grażynę Górawską (w 1. roczn. śmierci) oraz za ś.p. Dariusza Swirko (w 7. roczn. śmierci; int. od Alicji z rodziną)
  • 06.04 Czwartek: 1) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
    2) Za ś.p. Józefa Wróż
  • 07.04 Piątek: 1) Za ś.p Piotra Łuckiego (int. od wspólnoty Domowego Kościoła)
  • 08.04 Sobota: 1) Za śp. Marię i Kazimierza Kmitę
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniak (int. od syna z rodziną)
    9.00 – 1) Int. dziękczynna, w 4. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Katarzyny i Macieja, z prośbą o błogosławieństwo Boże i wzrost wzajemnej miłości