Ogłoszenia parafialne w III Niedzielę Wielkiego Postu (19.03.2017)

 1. Dziękujemy Bogu za czas rekolekcji, za o. Tomasza Trawińskiego OFM, który w imię Jezusa Chrystusa je prowadził, i niech Pan mu błogosławi w dalszej służbie Bożej.
 2. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie gr. 1 kandydatów do bierzmowania. Za tydzień spotkanie gr. 2.
 3. Dzisiaj o godz. 14.30 różaniec do Krwi Chrystusa wokół naszego Sanktuarium, a o godz. 16.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
 4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
 5. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo do Krwi Chrystusa, w piątek na Drogę Krzyżową, w sobotę na spotkanie z cyklu „Przepoczwarzenie”, w niedzielę na Gorzkie Żale.
 6. Wspomnienia liturgiczne: poniedziałek, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP; sobota, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  W tych dniach Msza Święta jest o godzinie 17.30.
 7. Intencje Mszalne:
 • 20.03 Poniedziałek:
  1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) Za ks. prałata Józefa Flisa.
 • 21.03 Wtorek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości.
 • 22.03 Środa: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) O uwolnienie Aleksandra Pilarskiego od zła, które ma wpływ na ciało i duszę.
 • 23.03 Czwartek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości.
 • 24.03 Piątek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) W int. Marii z okazji urodzin.
 • 25.03 Sobota: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  2) Za śp. Jacka Wilka o życie wieczne dla niego.
 • 26.03 Niedziela:
  9.00 – 1) Za ś.p. Józefa Bartkowskiego (w 2. roczn. śmierci)
  2) Za ś.p. Mariana Ekielskiego
  11.00 – 1) Za parafian
  2) Za Leokadię Matulewicz z okazji 90. rocznicy urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
  18.00 – 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.