Ogłoszenia parafialne w IV Niedzielę Wielkiego Postu (26.03.2017)

1. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie gr. 2 kandydatów do bierzmowania. Za tydzień spotkanie gr. 1.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  3. Za tydzień o godzinie 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci.
  4. W piątek 31 marca o godzinie 18.30 zapraszamy na spotkanie z
    o. Barry Fisher’em wieloletnim generałem naszego Zgromadzenia, człowiekiem, który zapala pasją.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  6. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo do Krwi Chrystusa, w piątek na Drogę Krzyżową, w sobotę na spotkanie z cyklu „Przepoczwarzenie”, w niedzielę na Gorzkie Żale.
  7. Zapraszamy mężczyzn do zaangażowania się w oprawę muzyczną podczas Triduum Paschalnego.
  • 27.03 Poniedziałek:
    1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Za zmarłych z rodziny Mizgała z obu stron, zmarłych krewnych, przyjaciół, znajomych, zmarłych którzy walczyli o wyzwolenie Warszawy oraz o błogosławieństwo Boże, uzdrowienie duszy i ciała dla żyjących potomków.
    3) W int. Sandry w 30. rocznicę urodzin o zdrowie, błogosławieństwo Boże, przemianę serca przez Krew Chrystusa oraz w rocznicę śmierci jej dziadka Karola o życie wieczne dla niego
  • 28.03 Wtorek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • 29.03 Środa: 1) Za zmarłych z rodziny Mizgała z obu stron, zmarłych krewnych, przyjaciół, znajomych, zmarłych którzy walczyli o wyzwolenie Warszawy oraz o błogosławieństwo Boże, uzdrowienie duszy i ciała dla żyjących potomków.
    2) W int. Krzysztofa z okazji urodzin
  • 30.03 Czwartek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Siatkowską
  • 31.03 Piątek: 1) Za ś.p Edwarda, Walerię, Andrzeja i Bogumiła
  • 01.04 Sobota: 1) Za śp. Jacka Wilka (int. od uczestników pogrzebu)