Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu (12.12.2021)

1. Za tydzień rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Krzysztof Surowaniec, Misjonarz Krwi Chrystusa z Łabuniek.

2. Wczoraj w Kościele Rektorackim Najświętszego Imienia Maryi, przez posługę ks. Abp Wacława Depo, pan Mariusz Książek, nasz parafianin został ustanowiony nadzwyczajnym szafarzem Komunii Świętej. Od tego momentu może pomagać w roznoszeniu Komunii chorym oraz podczas Mszy Świętej.

3. W piątek od godz. 18.00 do 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W trakcie możliwa spowiedź.

4. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i lektorów.

5. Dzieci, które chciałyby kolędować podczas Mszy 25.12 o godz. 11.00 zapraszamy na próbę śpiewu w sobotę po Mszy Roratniej.

6. We wszystkie środy i soboty Adwentu o godz. 17.30 będzie Msza roratnia ku czci Maryi. Zapraszamy dzieci, aby przynosiły lampiony i wypisane na sercach dobre uczynki. Dziecko, którego serce zostanie wylosowane zabierze do domu figurkę Maryi, aby pomogła całej rodzinie w oczekiwaniu na przyjście Jezusa.

7. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”, świece Caritas, zabrać opłatek na stół wigilijny.

8. W zakrystii można kupić „Żyć Ewangelią” rozważania na rok 2022.

9. W koszu przy figurze św. Antoniego można zostawiać zabawki i wszelako rozumiane prezenty dla dzieci, które przez Bożym Narodzeniem ks. Łukasz zaniesie dzieciom z przedszkola i szkoły Jurajskie Dzieci (na ul. Bialskiej i Oławskiej).

10. Zapowiedz przedślubne: Kalina Tomala – panna z naszej Parafii oraz Tomasz Nowak – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (13.12) O błogosławieństwo, pomoc w trudnej sytuacji życiowej dla Jadwigi Szczygieł – Kowalczyk

Wtorek (14.12) O błogosławieństwo, pomoc w trudnej sytuacji życiowej dla Jadwigi Szczygieł – Kowalczyk

Środa (15.12) O łaskę nawrócenia dla Ryszarda

Czwartek (16.12) O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia dla Jacka