Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną (30.04.2017)

1. Za tydzień podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 osiemnaścioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.
  2. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcimy medaliki dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Codziennie przez cały miesiąc maj nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny w tygodniu o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 17.30.
  4. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  6. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  7. Ks. Wojciech, proboszcz parafii św. Faustyny zaprasza we niedziele maja na nabożeństwo do NMP przy kaplicy na ul. Bialskiej.
  8. Dzisiaj przed kościołem do puszek są zbierane ofiary na leczenie Mateusza, który urodził się z poważnym niedowładem rączek. Za okazaną pomoc Bóg zapłać.
  9. Wspomnienia liturgiczne: wtorek, wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła; środa, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski; czwartek, wspomnienie św. Floriana, męczennika; sobota, święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • 01.05 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od babci Gabrysi)
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od współpracowników byłej przychodni Wigowen)
    3) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego (w roczn. śmierci)
  • 02.05 Wtorek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od Łukasza i Judyty)
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od Zakładu Pogrzebowego Hades)
  • 03.05 Środa:
    9.00 – Int. dziękczynna, z prośbą o dary Ducha Świętego,
    rozeznanie drogi życiowej dla Magdaleny
    11.00 – Za parafian
    18.00 – Za ś.p. Stanisława Gęsiarz (w 12. roczn. śmierci)
    oraz za ś.p. Marię i Izydora Gęsiarz;
    ś.p. Władysławę i Romana Grabara (int. od Ireny z rodziną)
  • 04.05 Czwartek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Dybków)
    2) Za ś.p. Bronisławę Muchę (int. od rodz. Hejduków)
  • 05.05 Piątek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Pucieńczaków)
    2) Za zmarłych z rodziny Mizgała z obu stron, zmarłych krewnych, zmarłych którzy walczyli o wyzwolenie Warszawy, oraz o dar zbawienia, pojednania, uzdrowienia duszy i ciała, dla żyjących potomków przez zasługi Krwi Chrystusa
  • 06.05 Sobota: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od cioci Czesławy Jeleń, Remigriusza i Kamili
    Holi, Mirosławy Grap)
    2) Za zmarłych z rodziny Gruszka: śp. Augustyna i Mariannę, Annę, Jadwigę, Władysława, Helenę, Czesławę oraz za zmarłych z rodziny Rudolf: śp. Bolesława i Władysławę, Michała, Henryka, Zygmunta, Stanisława, Karola, Pawła, Tadeusza, Stanisławę, Janinę, Teresę, Zofię oraz za zmarłych z rodziny Solawa: śp. Bolesława, Władysławę, Jana
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    11.00 – Pierwsza Komunia św.
    18.00 – Za ś.p. Krzysztofa Sośniak (int. od żony i córki)