Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną (7.05.2017)

1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 dziewiętnaścioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.
  2. Dla dzieci pierwszokomunijnych rozpoczyna się „biały tydzień”. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo ku czci NMP o godzinie 17.00 i Mszę Świętą o godzinie 17.30.
  3. Codziennie przez cały miesiąc maj nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny w tygodniu o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 17.30.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie gr. 1 kandydatów do bierzmowania.
  5. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  6. Ks. Wojciech, proboszcz parafii św. Faustyny zaprasza w niedziele maja na nabożeństwo do NMP o godzinie 19.00 przy kaplicy na ul. Bialskiej.
  7. W poniedziałek – uroczystość Świętego Stanisława, biskupa – głównego Patrona Polski; w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
  8. Intencja na maj dla Żywego różańca: Aby chrześcijanie w Afryce dawali prorockie świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.
  • 08.05 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Zewadów z Popowa)
    2) Za ś.p. Zofię Chrzanowską
    (int. od wnuczka Adama i prawnuczków)