Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu (4.03.2018)

1. Dzisiaj podczas Mszy o godzinie 11.00 żegnamy brata Kazimierza Otmianowskiego, który wraz z księdzem Franciszkiem stworzą wspólnotę w parafii św. Józefa z Międzygórzu (diecezja świdnicka). Za wszystkie lata służby w naszej parafii serdecznie dziękujemy i życzymy błogosławieństwa w nowym miejscu.
  2. W poniedziałek o godzinie 19.00 zapraszamy na katechezę noekatechumenalną.
  3. We wtorek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Zbiórki ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  5. Za tydzień po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  6. Rekolekcje parafialne odbędą się w terminie 22 – 24 marca 2018. Poprowadzi je ks. Michał Krawczyk, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji częstochowskiej.
  7. W Wielkim Poście chcemy pozwolić sobie na więcej dobra niż na co dzień. Temu służą praktyki: modlitwa, post, jałmużna. Nabożeństwa: w piątek o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa, w niedzielę o godzinie 17.30 Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszamy.
  8. Intencje Mszalne
  • 05.03 Poniedziałek: Msza dziękczynna za 70 lat życia i otrzymane łaski
  • 06.03 Wtorek: Za siostrę Kazimierę, Misjonarkę Krwi Chrystusa o błogosła-wieństwo Boże dla niej.
  • 07.03 Środa: O szczęśliwą operację i zdrowie dla Marii
  • 08.03 Czwartek: Za ś.p. Zdzisławę Pożarlik (od Ryszarda i Ireny Hejduk)
  • 09.03 Piątek:
    1) Int. dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski w rodzinie Lilii i Andrzeja
    2) Za ś.p. Helenę Rosińską
  • 10.03 Sobota: Int. dziękczynna za dar życia Kuby i Mirona z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej
    9.00 – 1) Za ś.p. Zofię Ławniczak i Józefę Matyja
    2) Za ś.p. Erikę Larih (czyt. larisz)
    11.00 – 1) O dalsze błogosławieństwo z okazji 1 roku życia dla Jasia
    2) chrzest