Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę zwykłą

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  2. Jutro przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msza Święta o godz. 17.30. Pamiętajmy, aby przynieść ze sobą świece, które będą na tej Mszy Świętej poświęcone.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Zapraszamy na spotkanie grupy, w której byłoby rozważanie Pisma Świętego. Na początek poprowadzi je ks. Marcin. To spotkanie będzie w najbliższą środę o godz. 20.00.

• 02.02 Poniedziałek:
  • 03.02 Wtorek: Za śp. Stanisława Ostojskiego ( int. od koleżanek i kolegów syna Roberta z pracy)
  • 04.02 Środa:
  • 05.02 Czwartek: Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski dla Alicji Śpiewak i jej rodziny z prośbą o dalszą Bożą opiekę i ochronę Krwi Chrystusa dla całej rodziny
  • 06.02 Piątek:
  • 07.02 Sobota: Za śp. Teresę Hiller ( int. od wnuków Joanny i Grzegorza)
  • 9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 11.00 – Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od rodzin Raków i Górczyńskich)
  • 18.00 –