Ogłoszenia parafialne na V niedzielę zwykłą

1. Najbliższa niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca lutego. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.
  2. We wtorek Wspomnienie Świętej Scholastyki – Dziewicy;
    W środę Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Ten dzień to również Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji chorych, szczególnie chorych z naszej parafii;
    W sobotę Święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę tj. 15 lutego, po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Zapraszamy na spotkania grupy, w której byłoby rozważanie niedzielnej Ewangelii. Prowadzi je ks. Marcin. Spotkania w każdą środę o godz. 20.00.
  • 09.02 Poniedziałek: Dziękczynno – błagalna za wszelkie otrzymane dary, w dniu urodzin i imienin Lilii oraz imienin Apolonii z prośbą o dalszą Bożą opiekę, Boże błogosławieństwo i pomoc we wszystkich potrzebach życiowych
  • 10.02 Wtorek:
  • 11.02 Środa: Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od rodziny Bartkowskich z ul. Ukrytej)
  • 12.02 Czwartek: Za śp. Janinę, Józefa, Włodzimierza i Leona Kwoka  i śp. Marię Rzepka
  • 13.02 Piątek:
  • 14.02 Sobota:

9.00 – Za śp. Bożenę Mateja

11.00 – Za śp. Mirosława Hutnego oraz śp. Apolonię i Mariana Opara
    11.00 – Z okazji 1 rocznicy urodzin Szymona Rutkowskiego o Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę

18.00 – Za śp. Stanisława Rurajskiego (19 rocznicę śmierci)