Ogłoszenia parafialne na VI niedzielę zwykłą

1. 1 Dzisiaj mamy trzecią niedzielą miesiąca lutego. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.
  2. W tygodniu przypada Środa Popielcowa, a więc rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msza Święta o godz. 17.30. Na tej Mszy Świętej na znak pokuty i umartwienia posypiemy nasze głowy popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy.
  3. Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy pierwszej. Natomiast spotkanie dla grupy drugiej będzie 1 marca, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. Zapraszamy na spotkanie grupy, w której byłoby rozważanie Pisma Świętego. To spotkanie odbywa się w każdą środę o godz. 20.00.
  8. Pielgrzymka do Włoch (29 czerwca – 4 lipca) z okazji 200 lat Misjonarzy Krwi Chrystusa. Program na stronie internetowej pielgrzymki do Włoch.
  • 16.02 Poniedziałek: Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od Zakładu Pogrzebowego Concordia)
  • 17.02 Wtorek:
  • 18.02 Środa:
  • 19.02 Czwartek:
  • 20.02 Piątek:
  • 21.02 Sobota: Z okazji 35 rocznicy urodzin Agnieszki Jaroch i w intencji jej rodziny męża Wojciecha i syna Mikołaja o Boże błogosławieństwo, ochronę Krwi Chrystusa i opiekę Matki Bożej dla nich oraz w intencji Pawła, Arkadiusza, Moniki, Miłosza i Wiktora Kupczyk
  • 22.02 Niedziela:9.00 – Za śp. Józefę i Antoniego Matyja

11.00 – Chrzcielna
    11.00 – Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od rodziny Miszczaków)

18.00 – Za śp. Teresę Hiller (int. od wnuczki Joanny z Rafałem)