Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata (21.11.2021)

1. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na pomoc imigrantom. Pomóc można zostawiając w koszu pod figurą św. Antoniego batony proteinowe, puszki rybne, nutridrinki, suche pieczywo, ogrzewacze do rąk, folie termiczne. Jedzenie tylko z długą datą ważności.

2. Dzisiaj Akademia Rozwoju Talentów rozpoczyna comiesięczną Formację dla kobiet. Zapraszamy panie na pierwsze spotkanie o godz. 16.00 w auli Domu Rekolekcyjnego.

3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 19.00. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.

4. W tym tygodniu nie będzie zbiórki ministrantów.

5. W sobotę o godz. 13.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. Za tydzień jest pierwsza niedziela adwentu. Podczas Mszy będą rozdawane lampiony na Msze roratnie.

7. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.

8. Za tydzień będzie poświęcenie opłatków na stół wigilijny.

9. Za tydzień taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

10. Do końca listopada za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.

Warunki odpustu zupełnego:

– Stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu

– Przyjęcie Komunii Świętej

– Modlitwa w intencji Ojca Świętego

11. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 8.40 modlimy się za zmarłych w tzw. wypominkach.

12. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.

13. W zakrystii można kupić „Żyć Ewangelią” rozważania na rok 2022.

14. Trwają zapisy na wyjazd do Turynu w dniach 27.12 – 2.01.2022 na Europejskie Spotkanie Taize. Spotkanie jest dla młodzieży w wieku od 16 do 35 lat. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Poniedziałek (22.11) Za Ś.P. Wiesławę Paszewską

Wtorek (23.11) Za Ś.P. Wiesławę Paszewską

Środa (24.11) Za Ś.P. Wiesławę Paszewską

Czwartek (25.11) 1) Za Ś.P. Wiesławę Paszewską