Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Narodzin Pańskich (25.12.2022)

1. Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim parafianom, aby przypomnienie o tym, że Bóg jest pośród nas dało nam moc do przezwyciężania ciemności.

2. Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta.

Dziękuję panu Łukaszowi za przywiezienie choinek, panom Stanisławowi, Mieczysławowi, Markowi, Piotrowi, Markowi, Krzysztofowi, Jankowi, br. Leonardowi za wniesienie i udekorowanie choinek, przygotowanie szopek, stajenki.

Dziękuję pani Iwonie za dekorację przed ołtarzem, panu Henrykowi za choinki, wieńce adwentowe.

Dziękuję pani Ewie za posprzątanie kościoła.

Dziękuję pani Ninie za projekt i wykonanie szopki betlejemskiej.

Dziękuję zespołowi w składzie: Pani Iwonie, Panu Marek, Leonowi, ks. Danielowi za śpiew podczas Pasterki.

3. W poniedziałek jest drugi dzień świąt. Porządek Mszy jak w niedzielę.

4. We wtorek jest święto Jana Ewangelisty. Podczas Mszy o godz. 17.30 będzie błogosławieństwo wina.

5. W czwartek 29 grudnia przypada w naszej parafii doba eucharystyczna. Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczynamy w czwartek od godziny 18.00 i kończymy w piątek przed Mszą Świętą o godz. 17.30. Na końcu kościoła znajduje się kartka, na której można zaznaczyć swój udział w adoracji.

6. W piątek jest święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy o godz. 17.30 będzie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

7. W sobotę podczas Mszy o godz. 17.30 podziękujemy za miniony rok oraz podsumujemy życie duszpasterskie w naszej Parafii.

8. Zapraszam dzieci do zrobienia ozdób choinkowych i zawieszenie ich na choince przy ołtarzu. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni.

9. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Ofiarowaliście 1677 zł.

Poniedziałek (26.12)

9.00 Za Ś.P. Wiesławę i Stanisława Paszewskich; Wandę i Alberta Kwaśnickich

11.00 Za Ś.P. Jerzego

11.00 Msza dziękczynno – błagalna za całą rodzinę