Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Św. Kaspra del Bufalo (21.10.2018)

1. Dzisiaj obchodzimy odpust patrona naszej parafii – świętego Kaspra. Msza odpustowa jest o godzinie 11.00.
  2. – Podczas Mszy dwóch ministrantów zostanie ustanowionych lektorami, czterech kandydatów zostanie ministrantami oraz przyjmiemy do grona Służby Liturgicznej dwóch kandydatów.
  3. – Po Mszy zapraszamy na koncert muzyki klasycznej.
  4. – Po koncercie każda rodzina dostanie prezent – Kalendarz ze zdjęciami z 20 lat Parafii.
  5. Do puszek z okazji Dnia Papieskiego uzbieraliśmy 855,10 zł.
  6. Taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na budowę kościoła.
  7. Do dzisiaj w zakrystii mogą zgłaszać się uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy w naszej parafii chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania.
  8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – nowej grupy –  we wtorek o 18.15. Grupa, która od roku przygotowuje się do sakramentu bierzmowania o 17.30 prowadzi różaniec.
  9. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  10. Konkurs plastyczny „Mój święty”. Na pracę czekamy do 31.10.
  11. Zapraszamy do róży różańcowej.
  12. W październiku modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy różaniec będzie po Mszy. Różaniec we wtorek prowadzą kandydaci do bierzmowania.
  13. W sobotę 27.10 i 3.11 ministranci będą roznosić opłatek na stół wigilijny.
  14. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Za zmarłych z parafii modlimy się we wszystkie niedziele listopada.
  15. W zakrystii do nabycia „Żyć Ewangelią”, a dla dzieci naklejki.