Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą (5.02.2023)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątka różańca. Prowadzi 2 róża.

2. W ramach zdobywania Korony Polskich Gór w piątek ok. godz. 17.00 wyjeżdżamy do naszej Parafii w Międzygórzu, aby następnego dnia wejść na Śnieżnik. Zapraszamy młodzież do udziału. Więcej informacji pod numerami, które znajdują się na plakacie.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 wyjeżdżamy do Katowic na wolontariat z bezdomnymi. Projekt jest adresowany do młodych. Zgłoszenia u mnie, ks. Damiana lub pod numerem, który znajduje się na plakacie.

4. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj pomagali przy rozebraniu świątecznych dekoracji oraz zorganizowali bal karnawałowy dla dzieci.

5. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu ofiary na budowę kościoła. Ofiarowaliście 1822 zł.

Poniedziałek (6.02)

Wtorek (7.02) Za Ś.P. Gerarda Nieroba (od pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kłobucku

Środa (8.02)

Czwartek (9.02) W 11 rocznicę śmierci Bolesława Stefańskiego