Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą (22.01.2023)

1. Zapraszamy młodzież na rekolekcyjno – wypoczynkowy wyjazd do Zakopanego w terminie 23 – 27 stycznia.

2. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin wraz z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi je państwo Jacek i Jadwiga Pulikowscy, pomaga ks. Bogusław Witkowski CPPS i państwo Waldemar i Maria Tlaga. Termin 27 – 29 stycznia. Więcej informacji na plakacie na stronie parafialnej.

3. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

4. Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie małżeńskie.

5. W sobotę 4 lutego zapraszamy dzieci na bal karnawałowy.

Poniedziałek (23.01) Msza dziękczynno-błagalna za rodzinę Andrzeja, Anny, Piotra; o uzdrowienie Anny, Piotra, Andrzeja i nawrócenie Pawła

Wtorek (24.01) Msza dziękczynno-błagalna za rodzinę Andrzeja, Anny, Piotra; o uzdrowienie Anny, Piotra, Andrzeja i nawrócenie Pawła

Środa (25.01) Za Ś.P. Adama i Ś.P. Stanisława i za zmarłych z rodziny

Czwartek (26.01) Za Ś.P. Agnieszkę Gawlak – Łuszczyńską (od rodziców)