Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą (10.10.2021)

1. W piątek w Sanktuarium św. Józefa na Rakowie we wspólnocie Kościoła można przeżyć Dzień Dziecka Utraconego.

2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 19.00. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.

3. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.

4. Za tydzień o godz. 14.30 Dróżki Krwi Chrystusa, a o 16.00 Msza ku czci Krwi Chrystusa.

5. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na Papieskie Dzieło.

6. Przez cały miesiąc modlimy się różańcem. W tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

7. W tym roku przy naszej Parafii będą miały miejsce spotkania z cyklu „formacja kobiet”. Więcej informacji na stronie: www. RozwijajTalenty.pl Na końcu kościoła są wyłożone informatory.

8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.

9. Na stoliku z tyłu kościoła można zabrać i wypełnić kartki na wypominki. Za polecanych zmarłych będziemy się modlić w każdą niedzielę listopada i przez cały rok w pierwszą niedzielę miesiąca.

Poniedziałek (11.10) 1) O miłość w rodzinie Jadwigi i Jana; Rafała i Elżbiety. Uzdrowienie Jana i Elżbiety

2) Za rodzinę Marcina i Agaty

Wtorek (12.10) 1) O miłość w rodzinie Jadwigi i Jana; Rafała i Elżbiety. Uzdrowienie Jana i Elżbiety

Środa (13.10) Za rodzinę Marcina i Agaty