Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą (17.10.2021)

1. Za tydzień będziemy przeżywać odpust parafialny. Tego dnia wspominamy patrona Parafii św. Kaspra del Bufalo.
  2. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W piątek różaniec o godz. 18.00 z udziałem dzieci.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 19.00. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 siedemnaścioro kandydatów przez posługę ks. Bp Antoniego Długosza przyjmą sakrament bierzmowania.
  6. Przez cały miesiąc modlimy się różańcem. W tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
  7. W tym roku przy naszej Parafii będą miały miejsce spotkania z cyklu „formacja kobiet”. Więcej informacji na stronie: www. RozwijajTalenty.pl Na końcu kościoła są wyłożone informatory. Pierwsze spotkanie 7 listopada o godz. 16.00 w auli Domu Rekolekcyjnego.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  9. Na stoliku z tyłu kościoła można zabrać i wypełnić kartki na wypominki. Za polecanych zmarłych będziemy się modlić w każdą niedzielę listopada i przez cały rok w pierwszą niedzielę miesiąca.
  10. Zapowiedzi: Anna Orman – panna z naszej Parafii; Andrzej Dziobek – kawaler z Parafii św. Andrzeja Boboli chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.