Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą (24.10.2021)

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość patrona Parafii św. Kaspra del Bufalo. Pod zwykłymi warunkami można uzyskać odpust zupełny.
  2. Podczas Mszy o godz. 18.00 szesnaścioro kandydatów przez posługę ks. Bp Antoniego Długosza przyjmie sakrament bierzmowania.
  3. W piątek o godz. 18.00 różaniec z udziałem dzieci.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 19.00. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  5. W zeszłym tygodniu na Dzieło Nowego Tysiąclecia ofiarowaliście 772 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Przez cały miesiąc modlimy się różańcem. W tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
  7. W tym roku przy naszej Parafii będą miały miejsce spotkania z cyklu „formacja kobiet”. Więcej informacji na stronie: www. RozwijajTalenty.pl
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  9. Na stoliku z tyłu kościoła można zabrać i wypełnić kartki na wypominki. Za polecanych zmarłych będziemy się modlić w każdą niedzielę listopada i przez cały rok w pierwszą niedzielę miesiąca.
  10. Zapowiedzi: Anna Orman – panna z naszej Parafii; Andrzej Dziobek – kawaler z Parafii św. Andrzeja Boboli chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.