Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (31.10.2021)

1. Jutro 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy jak w niedzielę.
  2. We wtorek jest wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze o godz. 15.00 i 17.30.
  3. W listopadzie za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych. Warunki odpustu zupełnego: – Stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu – Przyjęcie Komunii Świętej – Modlitwa w intencji Ojca Świętego
  4. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 19.00. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  5. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różańcowa wynagradzający za grzechy i 15 min. medytacji.
  6. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.
  7. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  8. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 8.40 modlimy się za zmarłych w tzw. wypominkach.
  9. Pierwsze spotkanie z cyklu „formacja kobiet” 7 listopada o godz. 16.00 w auli Domu Rekolekcyjnego.
  10. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  11. Na stoliku z tyłu kościoła można zabrać i wypełnić kartki na wypominki.
  12. Zapowiedzi: Anna Orman – panna z naszej Parafii; Andrzej Dziobek – kawaler z Parafii św. Andrzeja Boboli chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.