Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (3.11.2019)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  2. Zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie dla gr. 1 kandydatów do bierzmowania.
  4. W środę zapraszamy na wspólny wyjazd do kina na film „Nieplanowane”. Zbiórka pod kościołem o 19.45. Cena biletu 17 zł.
  5. W sobotę zbiórka lektorów o godz. 11.00 i ministrantów oraz kandydatów na ministrantów o 11.30.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania oraz grupy 3 (do tej pory poniedziałkowej).
  7. Do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.
  8. W listopadzie modlimy się na naszych zmarłych „koronką do Bożego Miłosierdzia” po Mszy Świętej. W niedzielę po mszy o godzinie 18.00. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki.
  9. W zakrystii dla dzieci naklejki.