Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (4.11.2018)

  1. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  2. W dniach 1-8 listopada za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.
  3. Warunki odpustu zupełnego: Stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu; Przyjęcie Komunii Świętej; Modlitwa w intencji Ojca Świętego.
  4. W zeszłym tygodniu na budowę kościoła uzbieraliśmy 2107 zł. Za wszelkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. We wtorek o godz. 18.30 w domu parafialnym ma spotkanie starsza grupa kandydatów do bierzmowania.
  6. 17 listopada (sobota) zapraszamy młodzież na spotkanie do Hali Polonia. Doświadczyć radości Ducha, cieszyć się wspólnotą, usłyszeć świadectwa zaproszonych gości, modlić się śpiewem i tańcem. Wspólny wyjazd o godz. 11.00 z parafii. Powrót o godz. 19.00. Dla kandydatów do bierzmowania jest to obowiązkowe spotkanie.
  7. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  8. Zapraszamy do róży różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  9. W listopadzie modlimy się na naszych zmarłych „koronką do Bożego Miłosierdzia” po Mszy Świętej. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na, których można zapisać polecanych w modlitwie. Za zmarłych z parafii modlimy się we wszystkie niedziele listopada przed mszą o godzinie 18.00.da.
  10. W zakrystii do nabycia „Żyć Ewangelią”, kalendarz parafialny, opłatek, a dla dzieci naklejki.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.