Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Św. Kaspra del Bufalo (20.10.2019)

  1. Dzisiaj po Mszach o godzinie 11.00 i 16.00 odbędą się koncerty charytatywne ze zbiórką do puszek. Będą grali uczniowie Szkół Suzuki na skrzypcach i wiolonczelach oraz ich nauczyciele zarówno z Częstochowy jak i całej Polski. Celem jest pomoc pani Elżbiecie Węgrzyn – znakomitej skrzypaczce. Dzięki jej staraniom w Polsce kwitnie nauczanie gry na skrzypcach i altówce tzw. metodą języka ojczystego. Niestety ze względu na walkę z nowotworem musiała zamknąć swoją szkołę i znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Zbieramy fundusze po to by pomóc w leczeniu, zakupienia leków, jak i w codziennym funkcjonowaniu.
  2. W poniedziałek 21 października jest liturgiczne wspomnienie patrona Parafii – św. Kaspra del Bufalo. Z tej okazji uroczyste msze święte o godz. 11.00 i 16.00 z prośba o wstawiennictwo patrona parafii. Do dzisiaj można przynosić własnoręcznie zrobione wizerunki świętego. Nagrody za tydzień.
  3. Zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  4. We wtorek o godz. 18.30 potkanie najstarszej grupy kandydatów do bierzmowania.
  5. W sobotę spotkanie dla lektorów o godz. 11.00 dla ministrantów i kandydatów o 11.30.
  6. Za tydzień po Mszy o godz. 18.00 pierwsze spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania oraz grupy 3 (do tej pory poniedziałkowej).
  7. Przez cały październik modlimy się różańcem przed Mszą wieczorną w tygodniu o 17.00, a w niedzielę o 17.30. Wyjątkiem jest piątek kiedy różaniec będzie po Mszy Świętej.
  8. W zakrystii dla dzieci książeczki w które, będziecie mogły wklejać co tydzień naklejki.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.